Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 25. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
5.A Exk Exk Exk Exk Exk Exk
3.C BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG
3.D BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG BRG
8.A MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
6.B MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
4.C MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
4.D MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
8.E UV UV UV UV UV UV UV UV UV UV
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Baborovská Martina - .. Rd - - - - - - -
Demitra Lucie - .. Hl - -
Drahokoupilová Hana - .. .. .. - - - - - -
Gerberová Regina - Sv - - - .. .. .. - -
Gondík Rostislav - .. .. .... Je So
Jirovec Karel .. .. - .. .. - .... .. .. -
Kloudová Iva - - - -
Mašková Michaela - Ms .... Rd Rd - - - - -
Michaliková Jana - .. Rz Br .. .. - - -
Zalubilová Gabriela - .. Je .. - - .. .. - -
Zítková Martina - - .. No - .. - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bružeňák Vladimír
1 změna ND 4.D (MD2)+
2 změna ND 4.D (MD2)+
3 supl. (Mc Doz) D 5.B A207 za odpadlou
5 odpadá D 3.D
7 odpadá D 4.D
Částková Daniela
3 odpadá M 6.B
Drnovcová Pavlína
5 odpadá Ch 8.E
6 odpadá B 8.E
Gondík Rostislav
6 odpadá F 6.B
Hanková Lucie
2 odpadá A 5.A (J2)
5 odpadá A 3.C (A1)
6 odpadá A 4.C (A1)
Hlaváček Jiří
1 změna SB 4.D (SB2)+
2 supl. (Dm Doz) B 1.A A301 za odpadlou
2 změna SB 4.D (SB2)+
3 odpadá B 4.C
4 odpadá Ch 4.C
Chlebek Petr
3 odpadá M 4.D
Chvalová Lenka
1 odpadá Č 3.D
2 odpadá Č 3.D
4 odpadá Č 6.B
Jelínková Jaroslava
2 supl. (Za Sou) IVT 2.A A201 za odpadlou
4 spojeno (Go Doz) IVT 2.A (S1) A203
Kadlec Jan
7 přesun << F 1.B A207 z 8. hod
8 přesun >> F 1.B na 7. hod
Lukešová Hana
4 odpadá Č 8.E
Maříková Petra
4 odpadá ZSV 5.A (S2)
5 odpadá ZSV 5.A (S2)
Misaková Svatava
1 supl. (Mk Lék) M 6.E 204 za odpadlou
2 odpadá R 8.E (R)
Motlíková Jana
6 odpadá N 4.D (N2)
Najvarová Hana
2 změna N 3.B (NS)+ A305
4 odpadá N 4.D (N1)
Novotná Hana
3 supl. (Zí Doz) N 1.C (N1) A401 za odpadlou
6 odpadá M 8.A
Prokop Vladimír
4 odpadá Č 8.A
5 odpadá Č 8.A
Prokopová Naděžda
3 odpadá Tv 3.D (Dív)
Radimerský Petr
2 supl. (Ba Absc) N 4.E 303 za odpadlou
2 odpadá N 8.E (N)
3 spojeno (Mk Lék) N 4.E (S2) 205
4 spojeno (Mk Lék) N 3.E (S2) 205
Rozhon Vladimír
2 supl. (Mc Doz) D 6.A C203 za odpadlou
2 odpadá Č 3.C
Rozmušová Iveta
1 odpadá Ch 3.C
Sekyrová Ivana
0 změna Tv 8.E (DivS)+
1 změna Tv 8.E (DivS)+
4 odpadá Tv 3.C (Dív)
5 odpadá Tv 4.D (Dív)
Sobotka Václav
5 supl. (Go Doz) Tv 6.A C306 za odpadlou
5 odpadá Tv 4.D (Chl)
Sojka František
1 změna AK 4.D (AK2)+
2 změna AK 4.D (AK2)+
6 odpadá A 4.C (A2)
Srvátka Milan
3 odpadá F 8.E
Svobodová Jarmila
1 supl. (Ge Doz) Ov 4.A A207 za odpadlou
4 odpadá ZSV 3.D
7 odpadá ZSV 8.A
Šteklová Zuzana
4 odpadá A 4.D (A2)
5 odpadá A 6.B
6 odpadá A 4.D (A1)
Švácha Pavel
1 změna SPG 4.D (SPG2)+
2 změna SPG 4.D (SPG2)+
Veselá Hana
5 odpadá F 4.C
6 změna F 4.B C303
Vít Jan
1 změna SCH 4.D (SCH2)+
2 změna SCH 4.D (SCH2)+
3 supl. (Dm Doz) B 4.B B403 za odpadlou
Widž Jiří
7 odpadá M 4.C
Žáková Lenka
3 odpadá Z 3.C
6 odpadá Z 3.D
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 B A301 supluje Hl (Dm)
2.A
2 IVT A201 supluje Je (Za)
4 IVT S1 A203 spojí Je (Go)
3.A
1 F odpadá (Za)
1.B
7 F A207 přesun << Kd z 8. hod
7 D odpadá (Ge)
8 F přesun >> na 25.5. 7. hod
3.E
4 N S2 205 spojí Rd (Mk)
4.A
1 Ov A207 supluje Sv (Ge)
2.B
5 D odpadá (Ge)
7 F odpadá (Za)
4.E
1 Č odpadá (Ba)
2 N 303 supluje Rd (Ba)
3 N S2 205 spojí Rd (Mk)
8 Ov odpadá (Ji)
5.A
0. - 5. les. exkurze
3.B
2 N NS A305 změna Nj
1.C
2 N NS A305 změna Nj
3 N N1 A401 supluje No (Zí)
6.A
1 M odpadá (Mc)
2 D C203 supluje Rz (Mc)
5 Tv C306 supluje So (Go)
4.B
3 B B403 supluje (Dm)
6 F C303 změna Ve
6.E
1 M 204 supluje Ms (Mk)
7.A
6 Č odpadá (Ge)
5.B
3 D A207 supluje Br (Mc)
3.C
0. - 9. les. Brigáda
3.D
0. - 8. les. Brigáda
7.E
0 Tv Chls odpadá (Ji)
1 Tv Chls odpadá (Ji)
8.A
0. - 9. les. maturitní zkoušky
6.B
0. - 9. les. maturitní zkoušky
4.C
0. - 9. les. maturitní zkoušky
4.D
0. - 9. les. maturitní zkoušky
8.E
0 Tv Chls odpadá (Ji)
1 Tv Chls odpadá (Ji)
0. - 9. les. ukončená výuka
Pedagogický dohled u třídy:
5.A
Hodina: 0. - 5. les., Učitel: Demitra Lucie, Gondík Rostislav
3.C
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Zítková Martina
3.D
Hodina: 0. - 8. les., Učitel: Michaliková Jana